INDEKS: MRF120SM-T

5 699,00 zł
Brutto

MRF 120 SM - idealny na asfaltowe wyścigi

Pit Bike 120 SM powstał specjalnie z myślą o zawodnikach, którzy pragną ścigać się w zawodach na torach asfaltowych. Nie wymaga on żadnych przeróbek, skonstruowany został tak, aby praktycznie zaraz po wyjechaniu ze sklepu, mógł pojechać na zawody!

Ilość
Obecnie brak na stanie

Motocykl napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 120 cm3 oraz mocy 9 koni mechanicznych. Silnik ten znany jest ze swojej niezawodności - jest praktycznie bezawaryjny i zawsze dojeżdża do mety bez niespodzianek. Wyposażony został w wysokiej jakości gaźnik Mikuni oraz manualną, czterostopniową skrzynię biegów. Silnik uruchamia się za pomocą nożnego kickstartera. Jest on jednak bardzo wygodny, ponieważ po rozłożeniu jest daleko od silnika i nie ma ryzyka, że zahaczymy o niego nogą.

W czasie zawodów na asfalcie, bardzo ważne jest dobre zawieszenie. Motocykl został więc wyposażony w dość sztywne amortyzatory, które nie uginają się zbyt mocno nawet podczas agresywnego hamowania. Dodatkowo tylny amortyzator posiada możliwość regulacji siły odbicia, aby każdy zawodnik mógł dopasować motocykl bezpośrednio pod swoje potrzeby.

Pit Bike porusza się na kołach o średnicy 12 cali z przodu oraz z tyłu, wyposażonych w opony wyścigowe. Zapewniają one doskonałą przyczepność do podłoża, dzięki czemu możemy bardzo szybko pokonywać zakręty. Kąty ramy w tym modelu również dostosowane zostały do jazdy po torach asfaltowych, dzięki czemu łatwo utrzymać na nim prawidłową pozycję oraz mocno składać się w zakrętach. Wyposażony został również w tarczowe wentylowane hamulce zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu. Tarcze posiadają specjalne otwory, dzięki którym lepiej odprowadzana jest z nich wysoka temperatura powstająca podczas hamowania. Posiadają również dużą powierzchnię hamującą, dzięki czemu proces hamowania przebiega szybko, skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie.

Aby MRF 120 SM mógł spokojnie wystartować w zawodach, fabrycznie posiada zamontowany w wydechu DB-KILLER, który znacznie zmniejsza hałas wydostający się z rury. Dzięki temu motocykl jest bardzo cichy, co świetnie sprawdzi się w miejscach zaludnionych. Nie generuje on głośniejszego odgłosu niż przejeżdżający samochód!

Dzięki wielu zielonym elementom, takim jak manetki, przewód zapłonowy z fajką, czy końcówka dźwigni hamulca - motocykl wizualnie prezentuje się bardzo atrakcyjnie i na pewno spodoba się młodemu zawodnikowi, bo głównie dla takich został stworzony. Sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych riderów. Idealny do startów w Pucharze oraz Mistrzostwach Polski w kategorii Stock 125! Warto również zaznaczyć, że model świetnie spisuje się na zamkniętych torach na hali, dzięki czemu trenować możemy również zimą i cały rok utrzymywać świetną formę!